Sigorta Poliçesi Takip Programları Ücretli

Ücretli sigorta poliçesi takip programları hizmeti, özellikle sigorta acentesinde çalışan personelin kullanımına özel olarak tasarlanmış yazılımların sunulduğu bir hizmettir.

0 101

Ücretli sigorta poliçesi takip programları hizmeti, özellikle sigorta acentesinde çalışan personelin kullanımına özel olarak tasarlanmış yazılımların sunulduğu bir hizmettir. Bu noktada sigortacılık faaliyetlerini sürdüren yerli ve yabancı merkezli tüm sigorta firmaları, söz konusu yazılımları kullanmaktadır. Çünkü bu yazılımlar, sigorta çalışanlarına temel anlamda sigorta poliçe takip desteği sunarken, aynı zamanda sigorta acentesinin müşterilerini de memnun edecek türden birtakım avantajlara sahip olması sebebiyle öne çıkmaktadır. Dolayısıyla yerli veya yabancı pek çok yazılım şirketi, sigortacılık faaliyetlerinin değişilmez ürünlerinden biri olan sigorta poliçesi takip programlarını tasarlayarak, sigorta acentelerinin beğenisine sunmaktadır. Bu yazımızda sigorta poliçesi takip programları ücretli yazılım listesini bulabilir ve bu konuyla ilgili olarak merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Listemize yerli yazılım şirketleri tarafından üretilen ve sigorta acentesi çalışanı olan kişilere ücretli olarak tahsis edilen sigorta poliçesi takip programları ile başlıyoruz. Bu noktada ülkemizde sigortacılık faaliyetlerini sürdüren tüm acentelerin çalışanları, bu listemizdeki ücretli sigorta poliçesi takip programlarından yararlanarak işleri daha profesyonel bir seviyede sürdürebilirler. Her biri birbirinden özel yazılımsal avantajlar bulunduran bu poliçe takip programları sıralamasında iyiden kötüye veya kötüden iyiye gibi bir sıralama yapılmamıştır. Dolayısıyla yazılımların sigorta acentesi çalışanları açısından ne kadar uygun olup olmadığı bu yazımızın konusu değildir.

Ücretli Sigorta Poliçesi Takip Programları

Sigorta şirketlerinin kullanımına sunulan yazılımlar arasında muhakkak sigorta poliçesi takip programları en önemli bir konuma sahiptir. Bu noktada ülkemizdeki sigorta şirketlerinin beğenisine sunulan özel sigorta poliçesi takip programları listesindeki her program, detaylı bir şekilde düşünülerek tasarlanmıştır. İşte sigorta acentesi çalışanlarının en çok tercih ettiği ücretli sigorta poliçesi takip programları

Polimetre Poliçe Takip Yazılımı

Sigorta acenteleri personeli için kullanımı en kolay poliçe takip programlarından biridir. Sigorta acentesi çalışanlarının sigorta şirketi kapsamında kesilen poliçelerinin hem ofiste hem de ofis dışında takibini sağlamaktadır. Poliçe takip programından yararlanarak sigorta acentesinde görevli olan kişilerin, müşterileri ile ilişkileri kuvvetlenmektedir. Zira bitiş tarihi yaklaşan poliçelerin görüntülenmesi, komisyon oranlarının yeniden hesaplanması ve alınacak ya da verilecek komisyonların takibi gibi konular Polimetre poliçe takip programı sayesinde kolaylıkla yerine getirilebilmektedir.

Polixir Acente İşletim Sistemi

Polixir Web Acente İşletim Sistemi adıyla sigortacılık faaliyetlerini sürdüren acentelerin beğenisine sunulan program, 4 yıllık bir emeğin ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Daha önce çıkarılan acente yazılımının eksiklikleri ve ihtiyaçları giderilerek, bu alanda elde edilen bilgi birimi ve tecrübeden yararlanarak ortaya çıkarılan Polixir Acente İşletim Sistemi, sigorta acentelerinin ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Uzman yazılımcılar tarafından hazırlanan program aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek gerçek web tabanlı acente programı olarak öne çıkmaktadır.

Uzman yazılım ekibinin profesyonel hizmetleriyle hizmete geçirilen bir sistem olan Polixir Acente işletim sistemi, sigorta acentelerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda stratejik olarak hayata geçirilmiştir. Nitekim pek çok acentenin ortak sorunlarını ele alarak bu sorunlara en iyi çözümler üretilmesinin ardından yazılımı tamamlanan program, aynı zamanda her geçen gün uzman yazılım ekibi tarafından güncellenmektedir.

Politasis Poliçe Takip Sistemi

Politasis, sigorta acentelerinin müşterileri ile düzenledikleri poliçelerin takibini sağlamaktadır. Müşterilerin cari hesaplarının takip edilmesini sağlayarak acentelerin iş yükünün azaltılmasında oldukça etkilidir. Bitiş tarihi yaklaşan poliçeler için SMS bilgilendirmesi, müşteri ile yapılan görüşmelerin kayıt altında tutulması gibi pek çok konuda acente çalışanlarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. SBM ile entegre olarak çalışma özelliği bulunmaktadır. Bunun yanında trafik poliçesi fiyatlarını otomatik olarak sorgulayabilmektedir.

Kolay kullanıma sahip ara yüzüyle acente çalışanlarının ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda sürekli güncellenmektedir. Politasis poliçe takip sistemi internet üzerinden servis sağladığı için yüksek güvenlikli sunuculara sahiptir ve sigorta acentelerinin tüm verileri güvenle depolanmaktadır.

Open Acentem Sigorta Sistemi

Sigorta acentelerinin tüm işlemlerini tek bir noktadan yapılabilmesinin sağlayan Open Acentem Sigorta Sistemi ile, sigorta acentesi çalışanları, müşterilerine ait poliçelerin takip işlemlerini kolaylıkla yerine getirebilmektedir. Profesyonel acente yönetiminde kapsamlı bir çalışma yürütülmesini sağlayan poliçe, müşteri, dış acente, şube, teklif, araç, kasa ve pek çok farklı uygulamada sigorta acentesi çalışanlarına büyük kolaylıklar sunan Open Acentem, hızlı ve stabil çalışma prensipleriyle de öne çıkmaktadır.

Sigorta poliçesi takip programları ücretli listemizde yer alan programların bazılarını sizlerle paylaştık. Söz konusu yazılımlar hakkında detaylı bilgileri, yazılım şirketlerinin resmi internet sitesini ziyaret ederek alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.